Restaurace

Česká kuchyně

Hotel Hřebenová bouda nabízí svým návštěvníkům tradiční česká jídla (Jídelní lístek) připravovaná v nově, moderně zařízené kuchyni. Na požádání náš šéfkuchař uvaří návštěvníkům také dietní jídla a jídla pro dětské návštěvníky. Naše restaurace má celkem 42 míst a je nekuřácká, je však vybavena kuřáckým salonkem s 12ti místy. Kouření v celé reaturaci je povoleno od 17té hodiny. Otevírací doba restaurace je denně mezi 11tou až 22hodinou.

České nápoje světové kvality

K dobrému jídlu patří dobré pití. Náš hotel nabízí piva světové kvality, 12ti stupňový Plzeňský Prazdroj, 10ti stupňový Gambrinus, nealkoholické pivo Radegast Birell a evergreen nealkoholických českých nápojů Kofolu. Nabídku nápojů doplňují moravská vína z mikulovské vinařské oblasti (Nápojový lístek).

Výsledkem usilovné práce mnoha řemesel a naší péče o pivo jsou nápoje v mimořádné kvalitě, které návštěvník restaurace hotelu Hřebenová bouda dostane až na stůl. Hotel Hřebenová bouda je hrdým nositelem certifikátu Plzeňského pivovaru o špičkové péči o skladované a čepované pivo, stejně jako certifikátu firmy Kofola o péči o tento nealkoholický nápoj.

Naše restaurace - zde jste vždy jako doma

Ať už kolem našeho hotelu jenom projíždíte, nebo jste si naplánovali delší pobyt u nás s výlety do nádherného okolí Labských pískovců a Českého Švýcarska, personál nášeho hotelu je vždy připraven se o Vás postarat v útulné restauraci s jídly pravé české kuchyně doplněnými nápoji té nejvyšší kvality. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou hlavní část a kuřácký salonek. Samozřejmostí je koutek pro menší děti.

foto foto foto

Podpořeno z dotace

Hotel Hřebenová Bouda byl podpořen projekty z EU prostřednictvím SZIF a sítě MAS Labské skály.

  • Nákup vybavení malokapacitního ubytovacího zařízení reg.č.: 10/009/41200/114/000440/1
  • Půjčovna sportovních potřeb Sněžník reg.č.: 11/012/41200/114/000185/1

EU MAS
SZIF

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.

Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde